.

.

Бања рек Агол Туш Caddy, Ѕид Монтирани Бања Полица, Складирање Организаторот за Тоалет, ученичкиот дом и Кујна(22.6 ×16×6.2 cm)(L X W X H) (Боја : не 'Рѓосувачки Челик Боја) (Боја : ?

Бања рек Агол Туш Caddy, Ѕид Монтирани Бања Полица, Складирање Организаторот за Тоалет, ученичкиот дом и Кујна(22.6 ×16×6.2

DEN 784.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Овие бања Мала подвижна полиците се дизајнирани за организирање на вашиот простор, идеални за чување на вашиот шампон,телото се мијат ,крем и повеќе. ★Направени на врвот од не 'Рѓосувачки челик, Бања Полица е не-' рѓа и за долгорочна употреба.Исто така, не е лесно да се добие нечистотија или мокри во бањата, се чува чист и уреден. ★Шупливи и вентилирани дизајн за да се направат вода истекува брзо, да ги задржи вашата бања производи на бања полица суви и чисти. ★ на трајни туш организаторот може да се сместат Максимум.15 килограми тешки предмети трае долго време. ★ Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние дефинитивно ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и