.

.

Брз-Ознака Голема Коска Месинг Куче I. D. Tag - Виножито

Брз-Ознака Голема Коска Месинг Куче I. D. Tag - Виножито

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бесплатни Гравирање.Нерѓосувачки челик сплит прстен вклучени.Заштитете го вашето домашно милениче.Издржливи материјали.Произведени во Америка.Заштитете го вашето домашно милениче со овој издржливи, атрактивни куче коска облик ID запис во вашата омилена боја.Бесплатни сплит прстен вклучени.Гравирање вклучени. 1-1/2" x 1".

Особините

Купувачите избираат и