.

.

MLSJM Бокс Брзина Тренер Удирање на Топката се Врти Barm, Ракавици Бокс Брзина Тренер,Одлична за ММА Тренинг, Бокс Опрема, Тренингот Опрема

MLSJM Бокс Брзина Тренер Удирање на Топката се Врти Barm, Ракавици Бокс Брзина Тренер,Одлична за ММА Тренинг, Бокс Опрема,

DEN 444.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

▲ Висината на ротирачки род може да се прилагоди за флексибилна употреба. ▲ Погоден за боксери или фитнес ентузијасти. ▲ Тешки-должност ѕид-монтирани бокс опрема и лесни ротирачки род се направи вашата работа поефикасно. ▲Научат бокс вештини, нозете, одбрана, рака-око координација без придружник. ▲ Со цел да се подобри вашата рака-око координација, мерењето, рефлекси и нозете.Виткање складирање, заштеда на простор.Удар На Ден Нагласува Далеку & Воз Себе си Во Подобра Верзија На Вас!Ѕид Бокс Бар Големина : види слика Карактеристики : Пракса брза реакција вештини Dodge чекор физички и координација, способност да Се биде многу страстни за фитнес нас - ние имаме разбирање за заложбата и посветеноста што оди во одржувањето на здрав начин на живот и останување во форма со секојдневно вежбање дури и кога вие не имаат време да се удри во салата.

Особините

Купувачите избираат и