.

.

Bodil Тапациран Клупата, Bodil Собирање, Тапациран: Да

Bodil Тапациран Клупата, Bodil Собирање, Тапациран: Да

DEN 7199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Bodil собирање, Тапациран : Yes.Собрани, Главен Материјал Детали (Природна Боја, На Зелена Боја, Бакар Боја, Жолта Боја) : Лен.Тапацир Материјали (Природна Боја, На Зелена Боја, Бакар Боја, Aubergine Лен Боја, Жолта Боја, Портокалова Боја) : 100% Лен, Тапацир Материјали (Brown Сомот Боја) : Кадифе.Тежина Капацитет : 500, Тежина Капацитет : 500 lb.Вкупно : 19" H x 54" W x 16" D, Главен Материјал : Тапациран.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Собрани 2. Тежина Капацитет : 500 Овој долг Bodil Клупата покажува катастрофа на нозе додека tufted лен седиште салда со својот едноставен, но елегантен изглед.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 19" H x 54" W x 16" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1. Главен Материјал : Тапациран 2. Главен Материјал Детали (Природна Боја, На Зелена Боја, Бакар Боја, Жолта Боја) : Лен 3. Главен Материјал Детали (Brown Сомот Боја) : Кадифе ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Материјали (Природна Боја, На Зелена Боја, Бакар Боја, Aubergine Лен Боја, Жолта Боја, Портокалова Боја) : 100% Лен 3. Тапацир Материјали (Brown Сомот Боја) : Кадифе ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Тежина Капацитет : 500 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Bodil колекција може исто така како следниве производи 1. Bowers Дрво Чување на Клупата, Текстил Боја : Rayon 45%, лен 55%, Главен Материјал : Цврсто Дрво 2. Solorio Тапациран Клупата, Целокупната : 18.5" H x 48" W x 28.75" D, Главен Материјал : Метал; Тапациран 3. Метална Клупа, Тежина Капацитет : 650 lb., Главен Материјал : Метал 4. Faux Кожа Клупата, Главен Материјал Детали : 100% Високо-квалитетни faux кожа, Направени во САД 5. Brennan Тапациран Складирање Клупата Сет, Текстил Боја : Беж, Чување Тип : Cubby.

Особините

Купувачите избираат и