.

.

ALLSOCKET NAND Програмирање BGA Приклучок,[BGA863,0.4 MM Теренот]0.4 mm Теренот Целосна Копчиња Прилагодени IC Штекер BGA Пакет Горат-во Адаптерот

ALLSOCKET NAND Програмирање BGA Приклучок,[BGA863,0.4 MM Теренот]0.4 mm Теренот Целосна Копчиња Прилагодени IC Штекер BGA

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ALLSOCKET-BGA863-C-0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУЧОЦИ, CLAMSHELL СТИЛ, СО ЦЕЛОСНА PIN ОПЦИЈА.ТЕРЕНОТ : 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm, КАКО И НЕПРАВИЛНИ ТЕРЕНОТ.МАТЕРИЈАЛИ КОНТАКТИBERYLLIUM БАКАР; ПОЗЛАТАЗЛАТО ОБЛОЖЕНО СО ТЕКОТ НА НИКЕЛ.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ОЛОВО ВРЕМЕ : 3-5 BUINESS ДЕНА(ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПРЕД ЦЕЛ).

Особините

Купувачите избираат и