.

.

Светлината 1PCS Височини Квалитет T10 W5W ДОВЕДОА Автомобил Националните Светлина Маркер Светилка 168 194 LED Авто Оптоварување Светилки Паркинг Светлина Бела Црвена Сина

Светлината 1PCS Височини Квалитет T10 W5W ДОВЕДОА Автомобил Националните Светлина Маркер Светилка 168 194 LED Авто Оптоварување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најголема 100 пати подолго од стандардните светилки, должината на животниот век повеќе од 80, 000 часа.Ниска топлина,Ниска потрошувачка на енергија. 100% сигурен за користење на Возила и бродови.Светлината Обоеност : Бела/Сино/Црвена.Опис на производот : Напон : 12 V DC merely Features : Шок и вибрации insubordinate Easy да се инсталира,директна замена за вашиот stemma bulbs Package се Вклучени : 1pcs LED Лабава.

Особините

Купувачите избираат и