.

.

Направени За Неа Чи Безжичен Полнач Подлога Безжични Полнење Кабелот за напојување за Samsung Note 8 iPhone 8 Плус Галакси Забелешка 5 со USB Кабел (Бела)

Направени За Неа Чи Безжичен Полнач Подлога Безжични Полнење Кабелот за напојување за Samsung Note 8 iPhone 8 Плус Галакси

DEN 1778.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безжични Полнење : едноставно ставете по било Чи-от уред или уред опремен со Чи-компатибилен капак.Опремени со енергетско-ефикасни неактивен режим кој никогаш не overcharges вашата батерија или на отпад енергија, пријателски LED индикатор ,текст : 5 V/2 A.Тоа е Безжични Полнење Подлога само.Ако вашиот телефон не го поддржуваат Qi Полнење Функција, ве Молиме да ја користите со Чи Безжични Полнење Приемник.(тоа значи дека треба да се стави на приемник во вашиот мобилен телефон ако вашиот телефон без вграден приемник).Универзална Compatiblity Безжичниот Полнач подлога работи со целосно Чи-От уреди како i Phone 8, 8 Плус, i Phone X, Samsung Galaxy Note 8, S8, S8 Плус, S7, S7 Работ, S6, S6 Работ, Nokia 9, Huawei Колега 10, Nexus 4, 5, Lumia 920 и други Чи-От уреди.Пакетот вклучува : 1 x Чи безжичен полнач,1 x USB Кабел.Направени За Неа Чи Безжичен Полнач Подлога Безжични Полнење Кабелот за напојување За Samsung Note 8 i Phone 8 Плус Галакси Забелешка 5 со USB Кабел.Безжични Полнење : едноставно ставете по било Чи-от уред или уред опремен со Чи-компатибилен капак.Опремени со енергетско-ефикасни неактивен режим кој никогаш не overcharges вашата батерија или на отпад енергија, пријателски LED индикатор ,текст : 5 V/2 A.Тоа е Безжични Полнење Подлога само.Ако вашиот телефон не го поддржуваат Qi Полнење Функција, ве Молиме да ја користите со Чи Безжични Полнење Приемник.(тоа значи дека треба да се стави на приемник во вашиот мобилен телефон ако вашиот телефон без вграден приемник).Пакетот вклучува : 1 x Чи безжичен полнач,1 x USB Кабел.

Особините

Купувачите избираат и