.

.

Emoshayoga 50pcs Природни Сурова Дрво Клипови Занает Декорација Штипки,за Фото Клипови,за Соба Декорација,за Облека

Emoshayoga 50pcs Природни Сурова Дрво Клипови Занает Декорација Штипки,за Фото Клипови,за Соба Декорација,за Облека

DEN 326.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мали и слатки, лесно носење и употреба, не е лесно да падне.Можете да клип фотографии со клипови, висат фотографии за да ги прикажете вашите омилени фотографии и уметнички дела во еден уметнички начин.Можете да ги користите pushpins на различни погоден ѕидови или авиони, ги красат вашата сопствена соба, итн.Изработени од дрво и метал материјал, кој е и лесен за долгорочна употреба.Компактен изглед и уникатен дизајн на погоден за виси на ѕидот, или само да се стави на вашата работна маса.Карактеристики : Изработени од дрво и метал материјал, кој е и лесен за долгорочна употреба.Мали и слатки, лесно носење и употреба, не е лесно да падне.Компактен изглед и уникатен дизајн на погоден за виси на ѕидот, или само да се стави на вашата работна маса.Можете да клип фотографии со клипови, висат фотографии за да ги прикажете вашите омилени фотографии и уметнички дела во еден уметнички начин.Можете да ги користите pushpins на различни погоден ѕидови или авиони, ги красат вашата сопствена соба, итн.Тоа може да биде, исто така, служи како еден убав подарок за вас и вашите пријатели.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Дрво + метал Боја : Како Слики Покаже Големина : Прибл. 35 * 7mm / 1.4 * 0.3 во Количина : 50pcs Пакет Тежина : Околу. 150g / 5.3 оз Пакет се Вклучени : 1 * Може да се Дрвени Клипови (50pcs).

Особините

Купувачите избираат и