.

.

IP65 Водоотпорен Делница Кутија, ABS Пластика Dustproof Универзална Електрични Проектот DIY Случај Куќиште 7.9 x 6.1 x 3.1 (200 x 155x 80mm)

IP65 Водоотпорен Делница Кутија, ABS Пластика Dustproof Универзална Електрични Проектот DIY Случај Куќиште 7.9 x 6.1 x

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔Водоотпорен Оценка : IP65, совршен за употреба на отворено. ✔Електричен Комплет Материјал : ABS, Гума. ✔Надворешниот Големина : 7.9" x 6.1" x 3.1" /200 x 155x 80mm (L*W*H). ✔Проектот Кутија За Кабел Записи Број : 10; Монтирани Тип : Површинска Монтажа. ✔Пакет Содржина : 1 x Делница Кутија, 4 x Завртки.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Купувачите избираат и