.

.

Водоотпорен Куче Поводник: Стандард Куче Leashes со 2 Куки за Одење, Прилагодливи Должини за Сообраќај за Контрола на Безбедноста, Трајни и Мирис Доказ, за Средни и Голе

Водоотпорен Куче Поводник: Стандард Куче Leashes со 2 Куки за Одење, Прилагодливи Должини за Сообраќај за Контрола на Безбедноста,

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорен и Лесно да се Чисти : Направен од гума, ПВЦ материјал, тоа е повеќе вода доказ и мирис слободни од најлон или кожа куче leashes, лесно да се чисти со бришење со влажна крпа.Издржливи и Удобно : Ова куче поводник е мека, комфорни и издржливи, совршен за одење и секојдневна употреба.Повеќе модерни бои : Овие поводник бои вклучуваат јоргованот, морнарица, црна, песок боја, топла црвена, емералд зелена, темно зелена, паун розови и жолти.Можете да изберете вистинската боја според вашата желба или полот на вашето домашно милениче.Вкупната должина на тоа е 63 инчи, може да се прилагодува На 4 големини, 33.46 инчи, 39.37 инчи, 56.3 инчи и 31.5 инчи, за да се одржи удобно дистанца помеѓу вас и вашето куче.Мултифункционален Куче Leashes : Со 2 rustproof вртливата токи и 2 гума спреј обложени Д-прстени, можете да наместите различни должини за да се постигнат различни начини на употреба, се разбира, исто така можете да го повлечете две кучиња во исто време.

Особините

Купувачите избираат и