.

.

C&C Метални Производи 5296 Круна Сртот Метал Копчето, Големина 33 Ligne, Злато, 36-Пакет

C&C Метални Производи 5296 Круна Сртот Метал Копчето, Големина 33 Ligne, Злато, 36-Пакет

DEN 244.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина 33 Ligne.Злато заврши. 36 парчиња по пакет.Хопер копчето за враќање назад месо тело.Направен во САД.Опис на производот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914. Од Производителот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914.

Особините

Купувачите избираат и