.

.

HP Завист Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР, NVIDIA GeForce GTX 1650, 10 Генерација Intel Core i7-10700 Процесор, 16 GB RAM меморија, 256 GB SSD & 1 TB Хард Диск, 31.5 4K UHD Екранот, Windows 10 Дома, Око-Safe (32-a1027c, 2021)

HP Завист Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР, NVIDIA GeForce GTX 1650, 10 Генерација Intel Core i7-10700 Процесор, 16 GB RAM меморија,

DEN 21312.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

КРЕИРАЊЕ НА ОГРОМНИ количини – Види вашите креации дојде на живот на зашеметување 31.5-инчен дијагонала, широк-боја-избор на бои HDR 4 K екранот (1).Види содржината во смирувачки квалитетот со текот на 8.2 милиони пиксели и 178 степени на широк-агли на гледање.Со 600 nits врв светлината (2), анти-рефлективен слој, и DCI-P3 боја проред (3), ќе ја видите и уредувате креативни проекти со висока боја точност и без отсјај.БОГАТА АУДИО ИСКУСТВО – HP јазик custom-подесени во соработка со експерти во Bang едноставно место било компатибилен smartphone врз база за целосно да се користи-слободни полнење.ЕКОЛОШКА ОДГОВОРНОСТ Остане енергетски ефикасни и одржливи со десктоп што е ENERGY STAR уверение (16) и изграден со низок халоген екранот (17).

Особините

Купувачите избираат и