.

.

Косата Снопови за Balyage Weft Коса Екстензии Човечка Коса Двојно Weft Шие во Косата Екстензии Remy Коса Снопови 18inch/100g и 20inch/100g за Жени

Косата Снопови за Balyage Weft Коса Екстензии Човечка Коса Двојно Weft Шие во Косата Екстензии Remy Коса Снопови 18inch/100g

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Губење на Производот : Две Пакет на Боја #18/60 Weft Коса Екстензии (18inch Пакување од 1 и 20inch пакување од 1), што може да се направи целосна главата.Вистински remy човечка коса : Ние ветуваме дека easyouth шие во косата екстензии се направени од вистинска човечка коса.Тоа е природна, мека и удобна.Може да биде обоена за да се совпадне и завиткан да згодна фризура.Температурата е подобро под 180℃ кога греење.Тие би можело да трае 2-3 месеци со добра нега.Лесно да се чисти и да се грижи Само треба малку благ шампон и средство за смекнување на косата, а потоа измијте со топла вода, а потоа во станот крпа собата, нека се исуши природно, ние не предлагаме да се исуши и се носат кога спие.Дебел од врвот до дното : Easyoth коса екстензии е дебелина, два пакети за тенка коса.Во истиот грам, екстензии за коса е повеќе подебели кога коса должина е краток.Easyouth снопови на два пакети од шие во Косата Екстензии е погодна за сите тонот на кожата луѓе.Ако вашите семејства или cronies како кафеава коса екстензии со вас, тогаш тоа ќе биде одлична коса екстензии одговара за вас.Спецификации Две Пакет на Иста Боја #18/60 во различна големина.

Особините

Купувачите избираат и