.

.

Кроасан Мачка Гнездо е Универзален и во Сите Сезони, Мачка Резерви се Затворени Милениче Материјали, Површината се Направени од Водоотпорен Надолу Јакна Ткаенина,?

Кроасан Мачка Гнездо е Универзален и во Сите Сезони, Мачка Резерви се Затворени Милениче Материјали, Површината се Направени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

➤ Кроасан мачка кревет : Само како вкусни француски кроасан, нежен меки текстура е скриено под светла бакнеж, што го прави мачки љубов и да падне во љубов.На површината се направени од водоотпорен надолу јакна ткаенина, која е влага доказ и ладно-доказ, и тоа е полесно да се чисти. ➤ Љубов и топлина : Кога мачката ги исполнува кроасан во зима, пријатна температура и деликатна живеење направи тоа лебдеат. ➤ Стави љубов во вашите раце" : јамка дизајн цврсто обвива на мачка, овозможувајќи да спие мирно во вашите раце. ➤ Двојно нега : дебела оклопна, од сите аспекти да се спротивстави на инвазијата на ладно правец, кодот на температура, двојно повеќе топлина, водоотпорен надолу јакна ткаенина, ефикасно да се изолира од надвор ладен воздух, двојно температурата и топлина складирање; водоотпорен и влага-доказ,Лесен за чистење. ➤ 100% Service : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.На привлечноста на кружна структура согласува да мачка однесувањето на навика да се плаши од студенило и љубов да се вежба во зима, а тоа е целосна на безбедноста и е длабоко се допадна.Целосно полнење, внатрешниот пополнување е не помалку од 800g на квалитетот памук, газирани и густи без уривање.Парична казна арктикот сомот и мека арктикот сомот внатре се на кожата-friendly и удобен, се грижат за мачки.Материјал : Арктикот сомот+PP cottoncolour : Сина, бела, pinksize : 45*45*32cm The производ содржи : 1*Мачка гнездо.

Особините

Купувачите избираат и