.

.

Thermoses Виткање Бебе Када Преносни Патување Када Милениче када Перење Када Количка за Мултифункционален Расклопна Када Пластични Перење Кошница Складирање Слив Туш

Thermoses Виткање Бебе Када Преносни Патување Када Милениче када Перење Када Количка за Мултифункционален Расклопна Када

DEN 4488.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ :Направени од Храна одделение оригиналната заштита на животната средина PP + TPE, BPA free.Апсолутно безбеден за вашето бебе е чувствителна кожа , 100% безбедно и здрави за вашиот син или ќерка !.ЛЕСНО ДА се НОСАТ:Голем простор, лесно за чување, лесно да се свитка, стабилни и не се тресат.погодни да се носат дури и кога патуваат.НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН : Кадата надолу цртање дизајн нуди голема потпора и поддршка, со нула ризик од лизгање несреќи.Двојно цврст дизајн,им даде на бебето сигурна среќа.РАСКЛОПНА : На мајка која има само дадена за раѓање на бебе не може да се превиткуваат,па тоа е лесно да се предизвика lumbar disc да штрчи.Укината во висока нога hathtub,мајката исто така, може да се седне да се даде на бебето бања.Лесно за чување,лесно да се носат.ОБЕМОТ на ПРИМЕНА : 0 ~ 15 години Бебе, деца, патување, хотел, итн.Може да се користи за сол бања, бања пена.Опис на производот :Материјал : Животната средина PP + TPE material Size : 55.5 x 47.5 x 23 cm Applicable : Бебе,kids Applicable возраст : 0 ~ 15 години old Packaging Вклучува : 1 x Виткање bathtub Features :1. Издржливи и Здрав,направен од дебела безбедност материјал, квалификувани за тешки use2. Не се лизга база спречување на лизгање и slidding3. Одлична Изолација Ефект, да ги Задржи на температура на вода за долго time Matters потреба од внимание : 1. Стави ладна вода првиот, тогаш топло water2. Бидете сигурни дека за возрасни е на страната кога го користите за children4. Нашите кадата е нов прилог во кутијата за време на превозот, па тоа е обично, ако има некој мирис, кога ќе отворите на прво место, дека таквите место, мирисот наскоро ќе исчезнат.

Особините

Купувачите избираат и