.

.

Fruitables Слаби Министерствата 5 Унца Скара Бизон Гумени Куче Третира Пакет на 6

Fruitables Слаби Министерствата 5 Унца Скара Бизон Гумени Куче Третира Пакет на 6

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Fruitables Слаби Министерствата 5 Унца Скара Бизон Гумени Куче Третира Пакет од 6 (30 Унци Вкупно).Мирисот на голем дебел бизон бифтек бразилецот во текот отворен пламен ќе ја добиете вашата малку волкот е месојад внимание.Исто одличен вкус и арома во калории smart формат, без било глутен, пченка, пченица, соја, и вештачки бои и вкусови.Deliciously здрава опција за секојдневна лекување и обука.Мини-големина на лекување е совршен за мали раса кучиња и puppies.Околу 100 третира по торба.

Особините

Купувачите избираат и