.

.

LifeSong Пресвртници 1 Свадба Годишнината Слика Рамка за Неколку Одржува 2 - 4x6 Фотографии 8 Инчи Висок X 16 Инчи, Широк (брегот на слоновата)

LifeSong Пресвртници 1 Свадба Годишнината Слика Рамка за Неколку Одржува 2 - 4x6 Фотографии 8 Инчи Висок X 16 Инчи, Широк

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 свадба годишнината фото рамка има 2 - 4x6 фотографии.Рачно направена во САД Зборови се ласерски гравирани врз рамката.Може да бидат прикажана на табела или обесени на ѕидот.Прави специјален Подарок за вашите посебни 1 годишнината подарок.Големина : 16 инчи, широк x 8 инчи висок.Во чест на среќен пар со персоналните 1 свадба годишнината фото рамка.Богатство и долготрајни лични keepsake за свадба или годишнина. 1 Годишнината слика рамка може да се закачи на ѕид или прикажани на табела.Оваа специјална keepsake годишнината подарок секогаш ќе биде прекрасен потсетник за љубовта која ја имате еден за друг.Во чест на среќен пар со 1 свадба годишнината декоративни дрво фото рамка има 2 - 4x6 фотографии.Зборовите се ласерски гравирани.

Особините

Купувачите избираат и