.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Trolly Количка 3 Ниво Салон за Убавина Возен Количка, Кујна Складирање Управување со Универзална Кочница Тркала, од

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Trolly Количка 3 Ниво Салон за Убавина Возен Количка, Кујна Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

◇▷▶3 Ниво за Складирање Количка : Здрав и Обезбедува Пространа Простор за да ги Чувате Убавина или Алатки, Кои ќе ги Задоволат Вашите Различни Потреби. ◇▷▶U-Облик на Парапет : Карактеристики Висока Парапет Дизајн за да се Спречи Bumping, Многу Внимателен и Внимателен, Па Можете Да Го Користите на Леснотија. ◇▷▶Универзална Кочница Тркала : Abs Мобилни Casters, Автономни Кочница За Заклучување На Функцијата Се Направи Може Да Се Користат Повеќе Погодно. ◇▷▶Применливи Сцена : Овој Салон за Складирање на Кошничката е Одлична за S, Кујна, козметички Салони, Хотели и Други Стручни Места. ◇▷▶Издржлив Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количка, Еден Слој Оптоварување 15 Kg, Анти-Корозија и Долготрајни.Лесна Инсталација, Без Потребни Алатки. ◇▷▶Производ Преглед▽▼▶●Овој Возен Додаток Количка е Идеално Решение за козметички Салони, Тетоважа Продавници, Ноктите Техничари, Пет Groomers, и Другите Кои им е Потребна инвалидска Количка Која Обезбедува Многу Прегради за Чување на Алатки и Опрема.▽▼▶●Производ Параметри▽▼▶●Име на Производ : апарати за Домаќинство Количка▽▼▶●Материјал : не ' Рѓосувачки Челик▽▼▶●Боја : Како на Сликата Покажува▽▼▶●Еден Слој Оптоварување : 15 Kg(33 Lbs)▽▼▶●Димензија : s , M , L▽▼▶●Производ Функција▽▼▶●Погодно Рачка за Лесно Движење на Количката.▽▼▶●4 Тешки-Должност Casters и да се Справи со Дизајн го Прават Тоа Лесно да се Движи Насекаде и да Престане Stably Дури и на некоја Падина.Вие Не Мора да се Грижите Дека Складирање Количка Ќе се Движат или Надвор од Контрола.▽▼▶●Пакет▽▼▶●Убавина Количка×1▽▼▶●Белешки▽▼▶●Времето За Испорака е 9-15 Работни Дена, и се Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.▽▼▶●Поради Рачни Мерења на локации, Може да Биде Грешка на 1-3 Cm.▽▼▶●Светлина на Фотографијата и Различни Екранот Може да Предизвика Боја на Објекти во Фото да Бидат Различни од Оние вистинските.

Особините

Купувачите избираат и