.

.

Ceratizit 11346861 Карбид Серија GX Grooving Circlip Insert, CTP1340 Одделение, Десната Рака Сечење Насока, 1.7 мм Ширина, 9 mm вкупна Должина

Ceratizit 11346861 Карбид Серија GX Grooving Circlip Insert, CTP1340 Одделение, Десната Рака Сечење Насока, 1.7 мм Ширина,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полица-животот на производот : на Неопределено време.Овој производ е GX insert (внеси).Овој производ е произведен во австрија.Полица-животот на производот : на неопределено време.Овој производ е GX insert (внеси).Овој производ е произведен во Австрија.

Особините

Купувачите избираат и