.

.

Conair Компактен ТОПЛА Гел Капа Систем за Греење, Светот Двојна Напон, Модел HGM15

Conair Компактен ТОПЛА Гел Капа Систем за Греење, Светот Двојна Напон, Модел HGM15

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Загрева во минути.Универзална јака прилагодува на сите може да големини и брендови.Автоматско двојна напон за светски патување.Автоматско двојна напон за светски патување.Автоматско двојна напон за светски патување.Искуство луксузот на дебел, богата, barbershop - стил топла избричат.Исто така, може да се користи за бричење на нозете.

Особините

Купувачите избираат и