.

.

УВ Помине Фен 72W LED Лекување Светилка за Гел лак и Пети Фен Професионален Маникир/Педикир УВ Помине Светилка со Автоматски Сензор за Дома, Продавница Помине Уметнос?

УВ Помине Фен 72W LED Лекување Светилка за Гел лак и Пети Фен Професионален Маникир/Педикир УВ Помине Светилка со Автоматски

DEN 1980.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕК за СИТЕ ВИДОВИ НА НОКТИ на ГЕЛОВИ : Сите монистра светлина усвојување на напредна технологија двојна оптички бранова должина (365nm+405nm), го прави работи со сите УВ гел лак и LED гел лак, e.г.Тешко Гелови, Градител, скулптури гел, гем лепак итн.Не бренд барања, иако.Нема потреба да се грижите за промена на светилки.БРЗО И УДОБНО : Тоа е висока wattage и брзо сушење кој може да го скрати вашиот лекување време од 30% или прегреат од други мини фенови.Брзо и тивко, НЕМА ПОТРЕБА од БИЛО ФАНОВИ!.ЗАШТИТА на ВАШИТЕ ОЧИ И ФАМИЛИИ : Споредување со други производи, нејзината светлина е поблиску до сонцето за светло, нема да наштети на очите и кожата.Модерен и издржливи 50000hrs живот, идеален за лична употреба и најдобар подарок за пријатели.ИНТЕЛИГЕНТНИ ИНДУКЦИЈА : LED гел ноктите светилка над напон и струја пренапонска заштита функција, 4 Тајмер Поставување 10/30/60/99 Вториот Тајмер,им дава на клиентите добра смисла на искуство,погодно за почетниците DIY,Користете бисер боја површина,текстура на резолуцијата е тешко да се процени, но полесно е да се чува чист.ГОЛЕМ ПРОСТОР И ДОБРИ ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : лак лекување светилка може да се стави во двете раце за смирено да работат во исто време, отстранлив дното,може да се користи и лесно се нанесува на нозе, уникатен дизајн додава ладење чип, вграден систем за ладење дупки, топлина се испушта во време, долгорочна употреба, заштита коло, го продолжи животот на машината.Дали имате такви проблеми кога ќе се прави помине уметност?Често лекување на ноктите предизвикува црвенило и оток на кожата?Нерамна лекување гел, ниска лекување ефикасност или за подолго време на сушење?Ноктите салони ги користите често, кои се лесно да се оштетат?Не грижете се, ние може да ви помогне да ги реши овие проблеми!Изберете Нашите Нокти Светилка!На "оружје" за да направи да се убави во секое време и секаде!Карактеристики : Инфрацрвен Авто-Сензор : Автоматски го вклучите или исклучите без притискање на други копчето.Време на Поставување : Ноктите светилка има четири-фаза на мерењето функција, која се 10, 30, 60 и 99 секунди.Тоа може да ги исполни вашите нокти потреби.Безбедно и Удобно : Овој производ е во функција на прегреат заштита, така што нема потреба да се грижите за вашите раце добивање на изгорени или претворање на црна кога лекување на вашите нокти.Светлата на ноктите светилка за очи-заштита.Издржливи : долготраен живот ЛЕР и УВ светла се рамномерно распоредени, нема потреба за промена на светилка светилки често.Лесен и Пренослив : Овој продукт е релативно светлина која може да се земе тоа никаде и DIY ноктите уметност во секое време.Спецификација : Боја - Розова,white Power - 72 WLight Извор - Dual извор УВ/LEDLamp монистра - 33 Wavelength - 365mm+405mm Input - 110 V~240 VTiming поставување - 10-ти/30 години/60-тите/99s ниска топлина mode Package Вклучуваат : 1* Помине Lamp1*Прирачник за Корисникот.

Особините

Color - Pink,white :
Power - 72W :
Light Source - Dual source UV/LED :
Lamp beads - 33 :
Wavelength - 365mm+405mm :
Input - 110V~240V :
Timing setting - 10s/30s/60s/99s low heat mode :
Package Include:
1* Nail Lamp :
1*User Manual :

Купувачите избираат и