.

.

adidas Работи Ultraboost ДНК

adidas Работи Ultraboost ДНК

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Sock-како се вклопуваат; Лизга-за изградба.adidas Primeknit горниот; Текстилна облога; Континентална Гума.Поддршка пета контра; Зголемете midsole.Тежина : само 11,6 унци; Midsole се откажат : 10 mm (пета 22 mm / forefoot 12 mm).Primeblue.

Особините

Купувачите избираат и