.

.

Време Мајсторство 8 CD Мајсторство Систем Тод Данкан

Време Мајсторство 8 CD Мајсторство Систем Тод Данкан

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Врз основа на повеќе од две децении на истражување и искуство во светот на мало и трговија на големо хипотека поставеност.ќе научат како да ги воспостави принципите на Висока Доверба Продажба во сржта на вашиот бизнис, а потоа одат од таму да се дефинираат и диверзификација на вашиот пазари, градење на клиентот лојалност и донесувањето на вашиот обезбедувач на нивоа на нови височини.на патот, Тод Данкан, национално реномирани продажни перформанси орган и најдобро продаван автор ќе ве однесе на патување на практични раце за тоа како да е тоа поле се тестирани за да се изгради приходи и да го зголеми времето имате за себе и вашето семејство.

Особините

Купувачите избираат и