.

.

MettleAir 125-16H 1 ПРОЕКТ 1 NPT Машки Barb Црево/Цевки Монтирање Конектор (Пакување од 10)

MettleAir 125-16H 1 ПРОЕКТ 1 NPT Машки Barb Црево/Цевки Монтирање Конектор (Пакување од 10)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дел # : 125-16 H.Цевки ID : 1".Тема : 1" NPT.Материјал : Месинг.Тип : Машки x Црево Barb.Количина : 1 (Еден) парче.Нашиот квалитет бодликава конектори/couplers се произведени до највисоките стандарди за.Тие се идеални за поврзување линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови.

Особините

Купувачите избираат и