.

.

EZAUTOWRAP Бесплатна Алатка за Полнење Бронза Бакар Розово Злато Хром Автомобил Винил Заврши Налепница Decal Лист со Воздух Ослободување Канал Балон за Слободни Само Леп?

EZAUTOWRAP Бесплатна Алатка за Полнење Бронза Бакар Розово Злато Хром Автомобил Винил Заврши Налепница Decal Лист со Воздух

DEN 2116.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени со автомобилски резервни винил.Ја заштитува вашата боја од гребнатини и носат.Лесно може да се ре-позиција и се протегала за точната fitment и е мека доволно да се придржува кон сите рабови/контури/форми.Набори и воздушни меурчиња може да се отстрани со примена на топлина и користење на squeegee.Ние обезбедуваме бесплатен EZAUTOWRAP алатка подарок сет за големината поголеми 4"x8" големина.Големина 4"x8" НЕ дојде со Алатка за Полнење.Големина на 12"x60" Вклучуваат 1 сет на Основна Алатка за Полнење.Големина на 24"x60" и над Вклучуваат 1 сет на Делукс Алатка за Полнење.И ние Ограничени 1 Сет на Алатка за Полнење за секој купувачот САМО без оглед на количината купување.Делукс алатка за полнење ќе бидат дадени ако 12"x60" и 24"x60" или над се купени заедно.Основни Завиткување Алатка За Полнење : Почувствува Squeegee / Алатка Нож Делукс Завиткување Алатка За Полнење : Squeegee / Нож / Ракавица / Pry Алатка / Лепливоста Промотор.Оваа Винил може да се инсталира користејќи 3 M 94 Буквар и 3 M Работ sealer, овие се препорачува од страна на 3 M винил заврши обука класа, овие производи ќе се промовира адхезија и додадете животот на вашиот винил.На sealer или буквар не ќе го отстрани лепак, деформирајте винил или уништи текстура за разлика од поевтини квалитетни филмови.Бесплатна Алатка за Полнење Requirement Size 4x8 инчи НЕ дојде со Алатка Kit Size на 12x60 инчи Вклучуваат 1 сет на Основна Алатка Kit Size 24x60 инчи и над Вклучуваат 1 сет на Делукс Алатка Kit Limited 1 Сет на Алатка за Полнење за секој e Bay Сметка САМО без оглед на количината purchase Deluxe алатка за полнење ќе бидат дадени ако 12x60 инчи и 24x60 инчи или над се купи together Water отпорни и времето доказ.Флексибилни и Растеглив за конкавна област.Ниска цена за да го промените изгледот на вашите возила.Лесна инсталација со сува примена на метод.Топлина пиштол или домаќинство удар фен за обликување е потребно.Ниско - среден капи само лепило .Лесно да се вклопи во повеќето тесни места или делови (3 M буквар 94 е requireed за не лепливи површини, криви, аглите)Материјал нема гаранција за исчезнува.Флуоресцентни Неонски бои имаат тенденција да исчезнат побрзо од нормални бои.Исчезнува може да биде намалена со текот на ламиниране, спречување на протегала области, кои ќе исчезнат, дури и побрзо, и засолниште од висок U.a. V. пати во текот на денот.Материјалот е специјално направени за возило екстериер бои површина во добра состојба.Купувачи се земе само одговорност на неуспешни резултат на други употреба.Секогаш се пред-тест винил инсталација на возила.Поради различни монитори/калибрации, бои може да се разликува малку од слики.Филм бои може да се разликува малку од се тркалаат да се тркалаат.За повеќето конзистентност, ве молиме да купите целосната се тркалаат.За најдобар резултат, професионална инсталација е потребно; Купувачите да преземат одговорност за телесно оштетување за време на инсталацијата како што е над греење, со текот на истегнување, расцепен.

Особините

Купувачите избираат и