.

.

MettleAir 99HB-3 3/16 ID Лактот 90 степени Црево Barb Унија Фитинг, Месинг (Пакување од 10)

MettleAir 99HB-3 3/16 ID Лактот 90 степени Црево Barb Унија Фитинг, Месинг (Пакување од 10)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дел # : 99 HB-3. Црево ID 1 (Лево) : 3/16".Црево ID 2 (Десно) : 3/16".Материјал : Месинг.Тип : 90 Степени Лактот Црево Barb Унија.Ве молиме да се осигурате дека вашиот цевки/црево внатрешен дијаметар натпревари на Цревото ID пред да нарачате.Нашиот квалитет бодликава/навој конектори/couplers се произведени до највисоките стандарди за.Тие се идеални за поврзување линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови.

Особините

Купувачите избираат и