.

.

Norske Алатки NOTP215 3-3/8 Дрво со Ноктите Флеш Намали Осцилирачки Мулти Алатка Додаток Сечилото

Norske Алатки NOTP215 3-3/8 Дрво со Ноктите Флеш Намали Осцилирачки Мулти Алатка Додаток Сечилото

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кој Единица Одговара На Монтирање На Системот Се Вклопува Во Повеќето Големи Брендови Includingborsch, Fein, Makita, Rockwell, Портер Кабел, Црно-Декер, Dewalt, Dremel И Многу Повеќе.Направени Од Супериорен Одделение Материјали За Подолг Живот Во Сите Апликации Додека Му Jobsite Издржливост. 3-3/8" Рамна Намали Сечилото Дрво Со Ноктите, Титаниум Ota.Објектот Пакет Тежина : 0.15 Фунти.

Особините

Купувачите избираат и