.

.

RockShox СИД Одберете TwistLoc 29in Зголеми Вилушка Дифузија Црна, 120mm, 44 Форумот

RockShox СИД Одберете TwistLoc 29in Зголеми Вилушка Дифузија Црна, 120mm, 44 Форумот

DEN 17976.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патување : 120mm.Stanchion Материјал : Брзо Црно-обложена заострените алуминиум.Долниот Материјал : магнезиум.Круната : фалсификувани, шупливи 7050 алуминиум.Големина на тркало : 29in.Со здрвени, и лесна шасија, на СИД Одберете е подготвен за брза панделки на XC една песна, и бркаа надолу целната линија.Тоа пакети во нов Debon Air пролет дека е наместена да ги исполнат барањата на XC, и го задржува вашето возење висина поголема за зголеми довербата и контрола.

Особините

Купувачите избираат и