.

.

WFZCP Багаж Стојат Виткање Багаж Рек Хотел Виткање Багаж Багажник, Хотел Куфер Носител на Патна Торба Багаж се Залагаме за Спална соба за Дома, Спална соба & Патување

WFZCP Багаж Стојат Виткање Багаж Рек Хотел Виткање Багаж Багажник, Хотел Куфер Носител на Патна Торба Багаж се Залагаме

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Цврсто дрво, Големина : 70*54*72cm.Моден дизајн, брзо и лесно да се свитка и продавница, зачувајте простор, багаж решетката е рамен, лесно за чување во плакарот или против ѕид.Функција : свитлива, лесно за чување и транспорт, заштеда на простор.Едноставен дизајн, лесно да се погледне, виткање погодност, носивоста, благородна и великодушни!.поради снимање агол, може да произведе боја, ве молиме да примите вид на главната.Апликации : домовите, канцелариите, бањите, пронаоѓа клубови, хотели и други ѕвезди.Свитлива и лесно да пристапите : Со количка за дизајн, куфер стојат лесно може да се здипли во неколку секунди кога не е во употреба.По гости лисја, тоа лесно може да се здипли и се става во плакарот.Материјал : Цврсти wood Size : 70*54*72cm, Приказ на слика 2 The багаж застане е идеален за чести патници или бизнис патници хотели и одмор домови за да се обезбеди повеќе луксузен и удобен искуство за гостите.Ако постои било каков проблем со нашиот производ, ние ќе го следат до вашиот проблем, додека проблемот е решен.Ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Особините

Купувачите избираат и