.

.

N/H Куче Clippers, Професионален Високо-Моќ Сомот Коза Коса Електрични Коса Clippers, Рачни Батерија Долга Коса Зајаци, Мачки и Кучиња, Косата Clippers за Миленичиња Чешлање и Ср?

N/H Куче Clippers, Професионален Високо-Моќ Сомот Коза Коса Електрични Коса Clippers, Рачни Батерија Долга Коса Зајаци,

DEN 623.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Посилна моќност електрични куче trimmers со 12 V силен мотор(7600-11000r/min).Висок ротирачка брзина на мотор обезбедува силна и трајна власт на водење ножеви, што значи трим густа коса без блокирање, финтата или да се повлече.Миленичиња чешлање комплет е совршен за сечење која било големина и било коса дебелина.Безбедно и Остар Нож.Надградба движи перките може да обезбеди одлична своите перформанси.Сечилото остри доволно за долго време да го користите.Монтажни ножеви,лесно да се промени и чиста.Нов корисник пријателски натпревар, ние се обезбеди 4 ниво ограничување чешли со пакет.Со ограничување на чешел вие можете безбедно да се намали вашето домашно милениче дури и ако никогаш не сум го сторил тоа досега.На тенок, лесен дизајн се вклопува удобно во рака, додека намалување на ременче за на замор.домашно милениче clipper може да се користи на мали и средни кучиња како што се Bichons, Shih Tzus, Terriers, и Spaniels, како и мачки; исто така, може да се користи како коњ clipper и е одлична за кроење и допир-ups, на муцката, лицето, ушите, нозете, и пешачки патеки.Функција : Clipper поставите чува вашите миленици секогаш бара добро, тоа е многу корисно и во домот и професија салон употреба!Целосно нов корисник пријателски, со ограничување на чешел оваа clipper се обезбеди безбедно сечење и уредни и чисти косата резултат.Не поскапи сметки за миленичиња чешлање и можете да го направите тоа на лесен начин.Спецификација : име на Производ : пет clippers Употреба : plug-in use Брзина : 7600-11000rpm Switch притисни вентил тип должина на кабелот за Напојување : 3 метри Алатка главата материјал : волфрам челик фиксна нож Номинална моќност : 45-60 W (работат) адаптер : 1500m A12 V Пакување големина : 245cm*20.5 cm Пакување големина : 245cm*20.5 cm Пакетот Вклучува : 1 × Милениче clipper 1 × Адаптер 1 × Чистење со Четка 1 × Резервни машина глава 4 × Чешел Прилози ве Молиме Имајте во предвид : ако вашите миленици добиете долга и густа коса, што треба да се користи ножици исечете пократки во првата, инаку clippers може да џем и воопшто не работат правилно.Се должи на превозот ограничувања, вашиот пакет, не содржи масло додатоци.

Особините

Product name:
pet clippers
Usage:
plug-in use
Speed:
7600-11000rpm
Switch push valve type :
Power cord length:
3 meters
Tool head material:
tungsten steel fixed knife
Rated power:
45-60W (working)
Power adapter:
1500mA12V Packing size
Packing size:
245cm*20.5cm
Package Includes:
1 × Pet clipper  :
1 × Power Adapter :
1 × Cleaning Brush :
1 × Spare cutter head :
4 × Comb Attachments  :
  :
Please Note:
if your pets get long and thick hair, you need to use scissors cut shorter at first, otherwise the clippers may jam up and don't work properly.
Due to the shipping restrictions, your package does not include oil accessories. :

Купувачите избираат и