.

.

Г.С.-X Жените големо Влијание Stabilyx Целосна Слика Спортски Градник

Г.С.-X Жените големо Влијание Stabilyx Целосна Слика Спортски Градник

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

80% Coolmax Полиестер, 20% Lycra Spandex.Увезени.Кука и Око затворање.Машина За Миење. 4-Начин се водат влага wicking тело ткаенина помага да се задржи на телото се лади и Сува - 80% Coolmax/20% lycra.Врвот и од страна на шевовите се форумот на грбот на градник за да се спречи chafing и да се подобри удобноста.Полиуретански мрежа веб дава насочени за поддршка да се гради за да се обезбеди движење контрола за време на активност.Пет меѓусебно поврзани лебди внатрешна првенство ремени обезбеди меки и удобни вградената поддршка структура.Stabilyx работи градник обезбедува сигурен поддршка и додворувања силуета.Најдобро за поголеми првенство големини за да 40 DD.Прилагодливи грбот и рамото затворачи.Биде удобно, дури и за време на вашиот најтешко тренингот.Карактеристики патентиран засилен 5-Точка Насочени за Поддршка-Веб-за екстра автоматиката.Тело Материјал : 80% Coolmax Полиестер/ 20% Lycra Spandex.

Особините

Купувачите избираат и