.

.

adidas Оригинали на Жените Primeblue Ѕвезда Песна Јакна

adidas Оригинали на Жените Primeblue Ѕвезда Песна Јакна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

50% Памук/43% Рециклиран Полиестер/7% Elastane.Увезени.Полиестер се Спојуваат и разделуваат.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Жените исконски песна костум, кој покажува adidas гордост.РЕДОВНО ОДГОВАРА : Не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.КЛАСИЧЕН СТИЛ : Целосна zip со ребрести јака за иконите се погледне.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Пред џебови се одржи мали предмети.PRIMEBLUE : Овој производ е направен со Primeblue, висока-перформанси рециклиран материјал во дел со Parley Океанот Пластика.

Особините

Купувачите избираат и