.

.

OYA НАВЛАЖНУВАЧКИ СУЛФАТ СЛОБОДНИ клима уред - 31.9 оз ЛИТАР

OYA НАВЛАЖНУВАЧКИ СУЛФАТ СЛОБОДНИ клима уред - 31.9 оз ЛИТАР

DEN 2220.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

За Сериозно Мека Хидриран Косата - Ова клима уред за боја третирана коса ќе ја напушти вашата коса луксузно мека и свиленкаста мазна.Исполнет со шеј путер, органска масло и морски алги, нашата клима уред намалува frizz, smooths и омекнува за згодна свиленкаста коса.Лесни клима уред Совршена за Целото Семејство - Ова балсам за фино коса е погодна за сите типови коса.Бестежин, и detangling, ова volumizing клима уред ќе хидрат без додавање на тежината на вашата коса.Парови И со OYA Шампон и Стил Производи - Лекување на вашата коса на собирање на OYA коса производи.Нашите боја безбедна клима уред, шампон, и стил сида се дизајнирани да работат заедно за да даде на стилот и изгледот што го сакате.Збогатен со Луксузни Состојки за Здрава и Убава Коса - OYA сулфат слободни средството за смекнување на косата е исполнет со длабоко хидратантен состојки кои зајакнување и поправка.Оваа боја клима уред ќе го оставам на вашата коса сјајна, мека и свиленкаста мазна.Салон за Квалитет на Производот за Професионални Резултати - Нашите косата балсам за оштетените сува коса е слободен од груби или токсични хемикалии, parabens, и сулфати.OYA боја безбедно средство за смекнување на косата помага да се поправи и да се спречи оштетување.Oya клима уред Detangle и го хранам со овој луксузен, detangling и климатизација формула.Користете го секојдневно за да се изедначи, негуваат и штитат вашата нормална и боја третирана коса. ✾ МОРСКИ АЛГИ ✿ СИНА SEAKALE ❀ ХИДРОЛИЗИРААТ РАСТИТЕЛНИ ПРОТЕИНИ ❁ ХИДРОЛИЗИРААТ СВИЛА ❂ ЗЕЛЕН ЧАЈ ❃ PANTHENOL ❦ ШЕЈ ПУТЕР ✤ СОНЧОГЛЕД ЕКСТРАКТ ✪ МАСЛИНОВО ОВОШЈЕ МАСЛО ❃ ARGAN МАСЛО.

Особините

Купувачите избираат и