.

.

Складирање на енергија usb пареа око маска топла двострано свила око маска за спиење затемнување контрола на температурата око маска

Складирање на енергија usb пареа око маска топла двострано свила око маска за спиење затемнување контрола на температурата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Протеинот свила, интелигентна енергија за складирање, свила пареа топла облога за око маска. 2. Природни цвеќиња и билки око нега БАЊАТА, топла облога и потоа додадете цвеќиња и билки пакет преку steam, топлина catalyze цвеќиња и билки пакет за освежување и спиење помош на топлина и видот несоница склони луѓе спиење помош. 3. Интелигентна енергија за складирање контролер, 2200m Ah големи батерија капацитет, целосно наполнетата во 2-3 часа откако полн за 7 дена, лесен и компактен патување од суштинско значење. 4. Прилагодливи еластична бенд, според своја глава облик да се прилагоди на стегање не е тесна, не леплива косата, не спаѓаат надвор од шминка, независни ден тока. 5 мазна, еластична ткаенина меки и удобни ден тока еластична бенд меки и удобни парична казна ден тока еластична бенд повеќе солидна.Име на производ USB пареа око трева, ткаенина материјал 16м mulberry свила, производ состав 100% mulberry свила, 5w номинална моќност, 5v оценет напон, капацитетот на батеријата 2200m Ah.

Особините

Купувачите избираат и