.

.

JIHAE115 лупа Убавина Зголемена светилка 5X / 8X / 10X Зголемувачот shadowless Ладна Светлина Прилагодливи Агол Помине Козметички Тетоважа (Боја : Бела, Големина : 8)

JIHAE115 лупа Убавина Зголемена светилка 5X / 8X / 10X Зголемувачот shadowless Ладна Светлина Прилагодливи Агол Помине

DEN 4880.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е мулти-цел засилувачи за козметички салони, читање, одржување на прецизни инструменти, стоматолошки, везови, тетоважа, итн.Користете лупа лупа цевки и студено, што ќе ви овозможи да се јасно да се види на кожата, ракописи и картон детали.Светилки со висок квалитет и висока рефрактивната refractor зголемувачот проширија и изострен, може да го намали замор на очите и око за заштита.Лесно да се работи, на копчето start, без рачно прилагодување.Зголемена светилка може да flex и се наведнуваат да се осигура дека тоа може да се користи во различни сценарија.

Особините

Купувачите избираат и