.

.

Echaprey Дрвени Етерично Масло Кутија Екранот Rack 8 Тиер Ротирачки Етерично Масло Шише Држачот за Одржување Diffuser

Echaprey Дрвени Етерично Масло Кутија Екранот Rack 8 Тиер Ротирачки Етерично Масло Шише Држачот за Одржување Diffuser

DEN 2471.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : Мала Дупка-1.02 инчен/2.6 cm;Голема Дупка-1.18 инчен/3cm.Приказ на сите видови на етерични масла, се приспособат на 104 етерично масло шишиња, лесно да се одржи.Етерично масло складирање табела.Не само за чување на етерични масла, но исто така и за прикажување на уметничка убавина на етерични масла.Совршена алатка за прикажување и организирање на етерични масла, шминката, козметиката, или toiletries дома или во мало прилагодување.Ротирачки дизајн, заземаат мал простор, може да се сместат најчесто се користи 5ml / 10ml / 15ml / 20ml ролери шише етерично масло.Оваа решетката е лесно да ги зачувате вашите масло.Дали ќе го земе во движење или да остане дома за да се прикаже вашиот етерични масла, овој висок квалитет на дрво управување со beveled работ ќе го задржи вашето масла се обезбеди додека, исто така, обезбедува професионални, елегантен изглед.Спецификација : Материјал : Дрво Големина : 9.25x9.25x16.14 инчен/23.5x23.5x41cm Пакет се Вклучени : 1 x Етерично Масло Кутија Екранот Решетката.

Особините

Material:
Wood
Size:
9.25x9.25x16.14 inch/23.5x23.5x41cm

Купувачите избираат и