.

.

3-1/2 X 6 1/2 Хартија Ручек Кеси | Количина: 1000 Ширина 3 1/2

3-1/2 X 6 1/2 Хартија Ручек Кеси | Количина: 1000 Ширина 3 1/2

DEN 1318.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пресврт се справи со кеси се сакана, бидејќи на нивните обичен и едноставен изглед.Обоени хартија подарок перница со лента се справува со се популарни за специјализирани продавници или давање на подарок.Здрав кеси со уникатни умре-намалување на рачки се популарни, бидејќи тие се дел од севкупната торба изградба.Овие kraft хартиени кеси стилски, елегантни, и лесно да се продавница.

Особините

Купувачите избираат и