.

.

3M Doodlebug Чистење на Системот

3M Doodlebug Чистење на Системот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Swivels во сите правци за тешко да се постигне места.Се користи за палуби, не-пропадна области, и трупот. 3 M е Doodlebug Чистење Kit (3 M-6472) доаѓа со (1) бела чистење подлога и (1) кафена чистење/лента подлога.Посебни држи подлога има уникатна grippers за одржување 4-5/8" x 10" Doodlebug влошки, и swivels во сите правци за да се добие оние кои е тешко да се постигне места.Се користи за чистење и чистење на палуби, не-пропадна области и трупот.На Doodlebug подлога носителот најчесто се користи со 1-1/8" x 5' дрвена рачка (се продава одделно)*.Дополнителни подлоги може да се купи одделно.

Особините

Купувачите избираат и