.

.

HYFFS Бучава Поништување на Слушалки, Bluetooth, Над-Уво Безжични Слушалки со Вграден Микрофон за Јасно Повици

HYFFS Бучава Поништување на Слушалки, Bluetooth, Над-Уво Безжични Слушалки со Вграден Микрофон за Јасно Повици

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Двојно-Направени Активни Намалување на Шумот] : Усвојување на домашните води двоен-отпад, намалување на шумот технологија, две висок квалитет на бучава-намалување микрофони од двете страни на слушалки може во голема мера да ја подобри намалување на шумот ефект, и активно намалување на шумот надминува 30db, ефикасно намалување на ниската фреквенција бучава; бучава прекинувач ви овозможува да го вклучите вашиот тивко време во кое било време. [Долго траење на батеријата за 60 часа] : NB-10 изградена-во 1050m Ah висок капацитет на батеријата, во комбинација со V4.2 верзија на Bluetooth ООП ниско-енергетски чип коло и ниско-енергетски IC, значително подобрување на NB10 животниот век на батеријата. [големо уво капа] : мека и удобна главата зрак кожа со Австралиската увезени lambskin, уво капа со увезени протеини кожата и Bridgestone меморија сунѓер, дише и погоден за носене, all-inclusive уво дизајн, ви донесе исклучителна удобност искуство. [Bluetooth фреквенција 30-16 KHZActive намалување на шумот : YESSupport Протокол : HSP HFP со A2 DP AVRCP APTX-LLBattery капацитет : 1050m Ah Standby време : 60 days Talk време : 65 HMusic играње време : 60 HNoise намалување игра time : 25 HCharging струја : 1 ACharging напон : 5 VCharging време : 2-3 HColour : Black Product големина : 19*22*5 CMPacking големина на : 23*20*11.5 CMProduct нето тежина : 291g Product бруто тежина : 1310g Up и надолу песна избор : YESQuick започнете SIRI : YESNFC Брзо Спарување : YESWorking температура : -10 ° C -60 ° CWireless полнење слушалки заградата параметри : Полнење стандард : QICharging растојание : 5mm-10mm Input : DC5 V 1.5 AOutput : 5 V 500-1000m APower : 5 WCharging ефикасност : ≥72%ви Благодариме за изборот на продавница во овој магазин.Јас сум многу среќен што ќе ни ја даде довербата.Изминавме leisurely во прекрасен свет.Нека си скок над gracefully Stumble.Планините на години имаат акумулирано vicissitudes, изворот на животот е испран со јасност, и heart Ling е цвеќиња и растенија се исполнети со мирис.Сонцето е толку топло!Ви посакувам добар ден секој day Mood (*^_ ^*).

Особините

32Ω Ø40mm :
RF frequency:
2.4Hz-2.48KHz
Microphone:
sensitivity -38 ± 3dB; frequency 30-16KHZ
Active noise reduction:
YES
Support Protocol:
HSP HFP A2DP AVRCP APTX-LL
Battery capacity:
1050mAh
Standby time:
60 days
Talk time:
65H
Music playing time:
60H
Noise reduction play time:
25H
Charging current:
1A
Charging voltage:
5V
Charging time:
2-3H
Colour:
Black
Product size:
19*22*5CM
Packing size:
23*20*11.5CM
Product net weight:
291g
Product gross weight:
1310g
Up and down song selection:
YES
Quick start SIRI:
YES
NFC Quick Pairing:
YES
Working temperature:
-10 ° C -60 ° C
Wireless charging headphone bracket parameters:
Charging standard:
QI
Charging distance:
5mm-10mm
Input:
DC5V 1.5A
Output:
5V 500-1000mA
Power:
5W
Charging efficiency:
≥72%
Thank you for choosing to shop in this store. I am very happy that you give us your trust. :
We walked leisurely in a beautiful world. Let yourself leap over gracefully :
Stumble. The mountains of the years have accumulated vicissitudes, the spring of life is washed with clarity, and the heart :
Ling’s flowers and plants are filled with fragrance. The sun is so warm! I wish you a good day every day :
Mood (*^_ ^*) :

Купувачите избираат и