.

.

Педикир Слив 40cm Дрвена Нога Када од Цврсто Дрво Изолација Нога Бања Здравје Нога Бања Нога Барел Дрвени (Боја : C)

Педикир Слив 40cm Дрвена Нога Када од Цврсто Дрво Изолација Нога Бања Здравје Нога Бања Нога Барел Дрвени (Боја : C)

DEN 2174.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Масажа : Нога бања може да се отфрли ладно влага, промовирање на метаболизмот, убавина, олеснување на замор и подобрување на спиењето;.Цврст метал барел дизајн : може ефикасно да се заштити барел потрајни водоотпорен;.Нога бања може да помогне во олеснување на замор, вашето секојдневно спиење, се стави долу уморни, летање расположение.Поради силата и својства на материјалот, нога када е погодна за домашни хотели, интензивна употреба на образованието и здравствените институции.Добредојдовте на TTms продавница Нога бања е многу корисно.После напорен ден, се впие твоите нозе, за половина час со топла вода пред да оди на спиење во текот на ноќта, што е веројатно најдобро за здравствена заштита закон.Колку што се инсистира на секојдневието, можете да го заштитат Здравјето на вас и вашето семејство.Дали со масажа : No Material : дрво Дрвен материјал : ела има покритие : таму е капак нивото на Водата висина : 25 CM или повеќе Применливи прилики : семејството, hotel Style : модерна Применливи сцена : здравје massage Packing : Нога када * 1 Note : 1. Поради светлина проблеми, производи и слики може да имаат мало боја, ве молиме да преовладуваат во kind2. Како производ е направен од природно дрво, текстурата може да биде малку поинаков од сликата.Имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Купувачите избираат и