.

.

ZNBJJWCP Безжична Игри Тастатура + Тенок, Трајни, Ергономски, Молчи, Водоотпорен, Silent Клучни + позадинско осветлување Безжична Тастатура

ZNBJJWCP Безжична Игри Тастатура + Тенок, Трајни, Ергономски, Молчи, Водоотпорен, Silent Клучни + позадинско осветлување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Механички се Чувствуваат Суспензијата на копчињата дава механички чувство.Многу удобно и труд-заштеда на пишување.Брза Реакција - Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој без одлагање.Висока Чувствителност Глувчето - Висока чувствителност и овозможува на глувчето за да одговори побрзо и повеќе stably.Тивко Пишување - Копчето намалување на шумот технологијата ви помага тип тивко. 10m Безжична Конекција - Поддржува до 10m безжична конекција.Преносни - Безжични дизајн и мала тежина ќе ви овозможи да се носат за да се насекаде сакате.Оваа безжична тастатура и глушец има механички удобно внесување искуство и користи 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, без одлагање.Во прилог, клучна намалување на шумот техники може да се изолира бучава и направи пишување потивок.спецификација : тип на Производ : безжичните игри тастатура и mouse Wireless фреквенција : 2.4 GHz Number на копчињата : 104 Connection : USB receiver Connection растојание : 10m Mute текст : support Robot чувствуваат : support Battery : Тастатура : 1*AAA батерија (не се вклучени); Глувчето : 1*АА батерија (не се вклучени)Пакување големина : за 52.5*14.2*4cm/20.7*5.6*1.6 inches Package тежина : 850g / 30.0 oz Packing листа : 1*Безжичен keyboard1 *Безжичен глушец.

Особините

Product type:
wireless gaming keyboard and mouse
Wireless frequency:
2.4GHz
Number of keys:
104
Connection:
USB receiver
Connection distance:
10m
Mute input:
support
Robot feel:
support
Battery:
Keyboard
Packing size:
about 52.5*14.2*4cm/20.7*5.6*1.6 inches
Package weight:
850g / 30.0oz
Packing list:
1*Wireless keyboard :
1 *Wireless mouse :

Купувачите избираат и