.

.

Underarm Пот Влошки, Пазувите Пот Блок за Потење на Жените и Мажите, Премија Пот Shield Борбата Hyperhidrosis,Удобно Unflavored за Еднократна употреба Underarm Влошки,Не се Видливи Фустан

Underarm Пот Влошки, Пазувите Пот Блок за Потење на Жените и Мажите, Премија Пот Shield Борбата Hyperhidrosis,Удобно Unflavored

DEN 383.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Обезбедување на квалитет】- Нашите абсорбента пазувите underarm штитови ги содржи сите природни материјали и да ги апсорбираат и underarm потење и мирис.изработени од мек, дише, многу абсорбента не-плетени горниот слој и водоотпорен, лепило назад слој.Спречување на оние несакани пот јама дамки, додека помагање на намалување на вашата облека чистење на трошоците на патот.Совршен за надворешна и патување. 【Лесен за Употреба & Невидливи & Удобно 】- Нашите underarm пот влошки е супер меки, ultrathin.Мала тежина и преносни, скоро невидливи.Кога го користите Едноставно се отстрани од пакување и да го прикачите на пазувите регионот на вашата избрана.незабележливо нула пот тајна.Без разлика дали тоа е тоа светло-обоени врвот или тенок одговара кошула дека секогаш сте сакале да се носат, дискретни изработка на овие пот блокатор брише овозможува да се убаво се вклопуваат во со облека. 【Унисекс Поголеми Големина Дизајн 】- Нашата пот, влошки за underarms е поголем од другите на пазарот, погоден повеќето мажи и жени.Погоден за повеќето типови на кожа,противалергиски.Родово-неутрални дизајн, не-миризливи материјали дале одговор и за двете. 【Супер Апсорпција & Течење Доказ】- Остане сува и уверени во текот на целиот ден долго.Ефикасен начин да се избегне влажни пазуви за 6-8 часа.Underarm пазувите влошки се направени со цел да се понуди максимум на апсорпција до 30 ml, да се спротивстави на секое ниво на потење.Пот подлоги може да се користи сам или во комбинација со други анти пот дезодоранси и antiperspirants производи да помогне во борбата против hyperhydrosis и да се обезбеди прекумерно потење олеснување. 【Неверојатни Функција】- Носете го Вашиот Стил, Начинот На кој Ви се Допаѓа : да Биде бестрашен!Нема повеќе криење во темна боја, baggy облека или дели до себе со двојно кошули да се маскираат влажни пазуви.Уживајте во слободата да се облекуваат во било која боја, секој стил со нашите расположливиот фустан штитови.Може да се самоуверено оди за вашиот ден без да се грижиш за вашиот underarms.За да се избегне спротивставувајќи излегуваат во јавност или уништува убаво облека, можеби ќе треба да се сврти кон пазувите влошки за екстра потење.Овие пот влошки можат ефикасно да го блокира изглед на underarm пот дамки.Тие сакаат, слобода да се биде во можност да го носат она што тие сакаат, кога тие сакаат секојдневниот без оглед на местото или occassion.Се запре Страдањето и во Живо Вашиот Живот!!.Те штити како човек, ќе ги третира како жена.Underarm пот влошки се специјално дизајнирани која не само што ќе guard што како невидлива агол, но исто така се многу удобни, меки, со толку елегантен дизајн кој нема да чувствувате ништо не мора да се грижите за било осип и/или чеша.Безбедно да се користи за сите видови на облека, остатокот увери дека нашиот единствен користете влошки за еднократна употреба лесно ќе кора надвор и нема да остави никакви остатоци зад себе.Ова значи дека вашата блузи, блузи, и облечи кошули ќе остане во оптимална состојба.Одлична и за жени и мажи од сите облици, големини и потење ниво.Може да се користи сам или во комбинација со други анти-пот дезодоранси и antiperspirants да го блокира пот цел ден, секојдневно.

Особините

Купувачите избираат и