.

.

YourBreed Облека Компанија Weimaraner Низок Профил, Безбол Капа со Zippered Џеб.

YourBreed Облека Компанија Weimaraner Низок Профил, Безбол Капа со Zippered Џеб.

DEN 790.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук/Twill.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАМУК : Нашата Капаците се направени од дише, 100% висок квалитет памук twill, што го прави удобно да се носат за време на сите ваши активности на отворено.MESH НАРЕДЕНИ : Нашата капи се наредени со мрежа.Мрежа помага нека воздухот циркулира да се зголеми вентилација, па можете да се излади.Нашите низок профил, безбол капи се најдобриот подарок за било куче љубовник.ВОЗДУШНИ ДУПКИ : Воздух дупки се наоѓа на врвот на нашата низок профил, безбол капи.Воздушни дупки се ефикасни против пот, бидејќи тие им помогне нека воздухот циркулира.ВЕЛКРО : Сите наши раса специфични безбол капи се Велкро затворање, што го прави лесно да се прилагоди на главата големина.ZIPPERED СТРАНА ЏЕБ : Секој капа има zippered џеб на левата страна само во случај вашиот најдобар пријател би сакал кученце третираат додека земате прошетка или да ја користите за да скривам неколку долари за кафе, или едноставно ги чува некои лични предмети продукти stowed далеку.

Особините

Купувачите избираат и