.

.

RAK Порцелански SPAN30 Сите Зачин Плоштадот Плоча со 2 Овална Indents (Пакување од 6)

RAK Порцелански SPAN30 Сите Зачин Плоштадот Плоча со 2 Овална Indents (Пакување од 6)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фурна безбедно да 572 степени.Високо чип и шок отпорни поради исклучителна цврстина.Доведе Слободни.Не-Porous.На елегантни, пионерски стил на Сите Зачин колекција е совршен натпревар за софистицирани кулинарски креации.

Особините

Купувачите избираат и