.

.

UXZDX Отстранување на Влакна Артефакт - Мини Батерија Губење на Топката Тример Нерѓосувачки Челик Сечилото Коса Смена

UXZDX Отстранување на Влакна Артефакт - Мини Батерија Губење на Топката Тример Нерѓосувачки Челик Сечилото Коса Смена

DEN 1539.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Пластика.Брзо полнење : само задолжен за 3 часа.Голем волумен : една третина поголем од просечното губење на топката ножици.Голем капацитет литиум-јонска батерија : 1400m Ah голем капацитет литиум-јонска батерија, животниот век на батеријата е околу 100 минути Забелешка : (со исклучок на батерија).User-friendly дизајн : со индикаторот за префрлување, црвено светло на екранот кога полнење, зелено светло на екранот кога целосно наполнета, сина светлина на екранот кога го користите.Карактеристики : Материјал : ABSCharging метод : USB charging Working напон : 3.7 VWorking струја : 0.6 - 0.7 ARated моќ : 6 WCharging време : 3 hours Applicable напон : 110 V - 240 V 50/60 Hz It лесно може да издржам подалеку прашина, коса и коса.

Особините

Купувачите избираат и