.

.

JONJUMP Смола Rockery Мост Декоративен Украс Оркестарот Игра Дрво Пештерата Пејзаж Подводни Риба Резервоарот Аквариум Додатоци

JONJUMP Смола Rockery Мост Декоративен Украс Оркестарот Игра Дрво Пештерата Пејзаж Подводни Риба Резервоарот Аквариум Додатоци

DEN 1031.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рибите нема да предизвика никаква штета.Ликовна форма, може да биде ставен риба резервоарот уредување.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Тоа е погоден за сол и свежа вода.

Особините

Купувачите избираат и