.

.

DHNLW Не се Лизга Када Налепници, 24 КОМПЈУТЕРИ Анти Лизга Бања Туш Ленти Водоотпорен Безбедност Гази Лепило Decals со Премиум Scraper за Када за Капење Скали (Сина)

DHNLW Не се Лизга Када Налепници, 24 КОМПЈУТЕРИ Анти Лизга Бања Туш Ленти Водоотпорен Безбедност Гази Лепило Decals со

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

� Дизајн Принцип : Не се лизга када налепници може лесно да се држи на мазната површина на кадата со користење на посебни еколошки лепак, кој донесува стереоскопски текстура за зголемување на триење помеѓу корисникот и мазна површина.Што повеќе, тоа им овозможува на водата да тече слободно и понатаму се намалуваат шансите на отпадни води акумулацијата. � Предности : Кадата налепници е направен од висок квалитет на PEVA материјал, кој е не се лизга, водоотпорен, еко-пријателски, силна вискозност, мека и носат-отпорни.DHNLW не се лизга ленти се повеќе лесен и удобен од другите брендови' када душеци.Тоа, исто така, е безбеден за употреба, лесно да се отстрани, лесен за одржување и остатоци слободни. � Лесен За Користење : ве Молам користете влажна крпа за чистење на областа каде што сакате да се држиме не се лизга ленти пред да се применуваат.По суво, кора на не се лизга ленти од заштитната хартија да се држиме.По pasting, притиснете го копчето за анти-лизга лента нежно и издувниот воздух со scraper да се направи поцврсти.И потоа, со мазна површина по 12 часа за да се направи не се лизга гази се повеќе издржливи на површина. � Апликација За Повеќето Мазна Површина : Кадата налепници работи и за бања, када, туш кабини, кујна, базен, скали, подови, скалила и повеќе.Идеално, на 24 налепници може да го заземаат поголемиот дел од површината на кадата со што се намалува ризикот од случајно се лизга. � Пакет Содржина : 24 КОМПЈУТЕРИ не се лизга када налепници, 1* висок квалитет со силиконска scraper црна scraper, 1* упатството за корисникот.Индивидуални упатуваа големина : 7.9" долго x 0.8" широк.Scraper големина : 5.3" долго x 2.4" широк.DHNLW Не се Лизга Када Налепници усвојува стереоскопски текстура за зголемување на триење помеѓу корисникот и мазна површина на која може да се обезбедуваат најголема заштита за безбедност на вас и вашето семејство.Тоа направен од висок квалитет на PEVA материјал, кој е не се лизга, водоотпорен, силна вискозност, мека и носат-отпорни.Предности : DHNLW не се лизга ленти се повеќе лесен и удобен.Тоа, исто така, е безбеден за употреба, лесно да се отстрани, лесен за одржување и остатоци слободни.

Особините

Купувачите избираат и