.

.

DH200 L Проектор таванот Планината за Мицубиши HC7000 HC6500

DH200 L Проектор таванот Планината за Мицубиши HC7000 HC6500

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Profesional Дизајн направен од Алуминиум.Целосно Прилагодливи планината, Работа на vaulted таванот.Низок профил 4.5" од таванот.Погоден за Проектори со тежина до 50 Кг.Брза и лесна инсталација.На DH200-L Таванот Планината е за монтажа превртена LCD/DLP проектор во таванот.DH200-L Планината се изграден на висока јачина алуминиум, елоксирани за да се спречи од гребење и се дизајнирани за брза и лесна инсталација.Топката заеднички обезбедува најголема палета на Yaw, Теренот & Roll.На монтажа плоча не ги покрива целосно проекторот.Само област за монтажа дупки е покриен и остатокот на проекторот е отворена.Затоа нема топлина може да биде заробен во која ќе се зголеми животниот циклус на вашиот лцд проектор.

Особините

Купувачите избираат и