.

.

Супер Абсорбента Коса Сушење Пешкири, Брзо Сушење Мека Микрофибер Жените Косата со Крпа Turban Заврши за Сушење Влажни Долга Коса

Супер Абсорбента Коса Сушење Пешкири, Брзо Сушење Мека Микрофибер Жените Косата со Крпа Turban Заврши за Сушење Влажни

DEN 983.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Супер меки и удобни влакна материјал】Вода-абсорбента, брзо ја прави косата сува, погодна за луѓе кои миење на косата секој ден, а не сакате да го користите фен за коса.Тоа е погодно да се заврши на вашата коса кога сакате да се грижи за вашата кожа после миење или миење на косата. 【Безбедна и Здрава】Работи добро со долга Коса, супер вода-абсорбента материјал сува вашата коса брзо, пешкир ќе го апсорбира вишокот на влага во косата без оштетување на косата или губење на влага.Тоа е softest најмалку штетна начин да се исуши долга коса. 【Удобен и Практичен】за Перење не избледуваат, апсорпција на вода на повеќе од 50%; мека, расклопна, лесен за носење, идеални за патување, хотел или семејство, бања, бања и туш професионални крпи. 【Лесен за употреба】производот има едно копче и дупка која прилепува на копчето кога тоа е завиткан околу косата за да се спречи вода од капе на телото. 【Гаранција】имаме гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши и да се надеваме да се добие добра соработка.Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте,Супер Мека Коса Сушење Крпа Анти Frizz Абсорбента Капење Туш Коса Капа за Сите Видови на Фризура.Specification Material : microfiber Size : 25 х 65cm (9.8 x 25 Инчи)Боја : gray Features : Лесни и меки за грижата за вашата коса.Идеален за секојдневна употреба, лесни да се земе тоа насекаде и да одите.Применливи за салата, бербер, дома, хотел итн.Тоа е исто така одличен помошник за Шминка,Лицето, Капење и се Соочуваат со Миење.Грижа Tips Do не bleach Do не користите ткаенина softener Do не железо измијте и исушете на ниски heat How да Use Step 1:После миење на вашата коса, пак косата во крпа за да впие до вода.Чекор 2:Заврши коса и потоа пресврт крпа.Чекор 3:се Зацврсти на еластична циклусот на копчето на задниот дел од главата.Пакетот вклучува : 1 x коса сушење towel Customer Услуга : земаме голема гордост во обезбедувањето сигурност дека секој клиент добива највисоко можно ниво на услуги на клиентите.Ако има било какви проблеми, ние секогаш препорачуваме да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Во сите случаи, ние ќе работи со клиенти за да се најдат решенија и да се обезбеди најдобра услуга е можно.Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Особините

Купувачите избираат и