.

.

Z/A Породилно Перница G-Обликува Целото Тело Перница На Монтажни и Проширување Породилно Поддршка Може да Поддржи Бремени Жени Грбот, Задникот, Нозете и Стомакот,Син

Z/A Породилно Перница G-Обликува Целото Тело Перница На Монтажни и Проширување Породилно Поддршка Може да Поддржи Бремени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

*Нашите U-облик на тело перница помага за поддршка на грбот, колковите, колената, вратот и на главата за да се ослободат discomforts поврзани со бременоста. *На породилно перница има монтажни проширување, која може да се користи како свој полно работно тело перница, или може да бидат поврзани со главниот перница за да се обезбеди дополнителна поддршка, што го прави одличен перница за бремени жени и речиси сите!. *Оваа породилно перница е 140 cm долги и 70 см широк.Таа е идеална контура поддршка перница за грбот, стомакот, нозете и вратот сите во едно!. *На pillowcase со отстранлив патент може да биде машина за измиени и исушени. *Може да се направи исклучителна подароци за мајки-да-биде и родителите, ние ќе ви послужи 24 часа.Име на производ : Перница за бремени women Replaces потребата за повеќе pillows Our g-во облик на тело перници можат да ги заменат до 5 други перници.Multipurpose Place оваа перница на вашиот кревет, троседот, троседот или дури и на подот во многу конфигурации!Машина перат lid Our тело навлаки се монтажни и машина перат за лесно и брзо чистење.Дури и по миење многу пати, pillowcase се уште ќе биде мека и удобна.спецификација : Перница ткаенина : чиста cotton Dimensions : 140x70cm Pillow облик : g type Tip : се Должи на намалување на пакувањето, тоа е препорачливо да се одржи во вентилирани место за 24 часа пред употреба да се врати производот на неговата форма.Пакувањето на производот : 1*Породилно перница.

Особините

Pillow fabric:
pure cotton
Dimensions:
140x70cm
Pillow shape:
g type
Tip:
Due to the shrinkage of the packaging, it is recommended to place it in a ventilated place for 24 hours before use to restore the product to its shape.
Product packaging:
1*Maternity pillow :

Купувачите избираат и